خدمات عروسرای نگین

میکاپ VIP  عروس: 

که شامل گریم سه بعدی با بهترین مواد روز دنیا، مژه های تک مویی، در صورت نیاز استفاده از لنزهای مرغوب و طبیعی

شینیون عروس:

انجام شینیون های روز دنیا متناسب با چهره و سلیقه ی عروس خانم ها و تاج مد نظرشون و در صورت نیاز موی کاملا طبیعی به صورت اضافی در موهاشون 

پاکسازی عروس: 

استفاده از بهترین مواد و سرم های پوستی و دستگاه هایی ائم از آکوافشیال پوست . آب رسانی کامل و لطافت پوست قبل از میکاپ عروس خانم ها . استفاده از اتو صورت به همراه بخار سرد و ماساژ صورت برای لیفت کامل صورت و شادابی  پوست و ریلکس کردن عروس خانم های برای دقایقی قبل از روز پر استرس عروسی . استفاده از دستگاه LED  براي جذب بهتر ماسکا ها و براق شدن پوست عروس خانم ها و یک لایه برداری جزئی جهت خارج کردن چربی ها ی اضافی پوست برای جلوگیری از خروج چربی و عرق در تایم عکاسی عروس خانم ها. 

خدمات ناخن عروس: 

در صورت مایل بودن عروس به کاشت ناخن برای ایشان کاشت ناخن انجام میشه و در صورت عدم تمایل از ناخن موقت و مصنوعی استفاده میشه و طرح و دیزاین لاک و یا لاک ژلی که مد نظر عروس باشه زیر نظر متخصصین ما براشون انجام میشه. 

رنگ موی عروس: 

رنگ مو های عروس خانم ها در روز قرارداد مشخص میشه، البته با مشاوره ی متخصصین رنگ ما و تحت نظر انها که مشکل و آسیبی به موهای عروس خانم ها نرسه. رنگ مو متناسب با پوست و چهره عروس و  در نهایت با سلیقه و رضایت عروش خانم انتخاب میشه. 

لنز عروس:

مبحث لنز متناسب با چهره و رنگ مو و ... و همراه با مشاوره و احترام به سلیقه ی عروس خانم ها انتخاب میشه. 

در پایان انتخاب ما فقط و فقط لبخند شما زیبا رویان هنگام خروج از مجموعه عروس سرای نگین در خاص ترین روز زندگی تان است. 

خدمات جامع و کامل عروس سرای نگین

خارج از بحث عروس از خدمات جامع و کامل سالن نگین اگه بخوام براتون بگم باید به 8 مورد اشاره کنم که شامل: 

خدمات رنگ:

پرسنل رنگ ما سعی میکنن در درجه ی اول به سلامت مو ی شما عزیزان اهمیت بدن، چرا ؟؟ چون مو یکی از اعضای بدن به شمار میره و ما به هیچ قیمت به مو های شما آسیب نمیرسونیم. 

حتی اگر نیاز باشه مشتری رو از انجام خدمات رنگ مو منصرف کنیم که آسیب بیشتر از قبل به مو ها ی شما عزیزان نرسه، پس اول سلامت مو ی شما عزیزان برای ما مهم هستش.

مبحث بعدی انتخاب رنگ موی مناسب است که متخصصین  ما با جون و دل به شما مشاوره میدهند و با حوصله به خواسته ی شما عزیزان احترام میگذارند و در نهایت نتیجه کار دقیقا با ذهن و فکر شما عزیزان همخونی داره و با رضایت کامل از مجموعه نگین خارج میشوید. لازم به ذکر است که پرسنل لاین رنگ ما از چندین مواد مختلف ولی با کیفیت متناسب با بودجه شما استفاده میکنند و حتی از لحاظ مالی هم به شما مشاوره میدهند.  پس با خیال راحت این عضو بدنتون رو به مابسپارید چون ما با حفظ کامل سلامتی این عضو در زیباتر شدن به شما کمک میکنیم. 

خدمات اصلاح صورت و ابرو: 

اصلاح صورت و ابرو جزو فعالیت همیشگی یک خانم هستش، پس جز جدایی ناپذیر یه سالن زیبایی میباشد. البته شاید جز خدمات کوچیک یه مجموعه باشه ولی از مهمترین خدمات میباشد، در نتیجه ما سعی کردیم از پرسنل حرفه ای و با مهارت در این زمینه کمک بگیریم. 

ما میدونیم که شما مشتریان عزیز روی تار های موی ابروتون حساس هستین و میدونیم که موی ابرو به سختی رشد میکنه. پس متخصصین ما قبل از شروع کار اصلاح مشاوره انجام میدن تا نتیجه دلخواه حاصل شود و رضایت شما عزیزان باعث بشه  تا هر ماه یا هر هفته یک بار ما شما را در سالن نگین ملاقات کنیم. 

اصلاح موی صورت در مجموعه ما هم به روش سنتی که طرفدار خاص خودش رو داره (بند) انجام میشه  و هم با انواع وکس ها ی بروز و متناسب با جنس پوست شما.

خلاصه که میتونین هر چند وقت یکبار اصلاح صورت و ابروی خودتون رو با خیال راحت به متخصصین ما بسپارید و آراستگی رو با ما تجربه کنین. 

خدمات ناخن: 

یکی دیگر از مهمترین خدماتی که در چند سال اخیر در سالن های زیبایی خیلی زیاد باب شده خدمات کاشت، پدیکور، مانیکور ناخن هست. مجموعه نگین مفتخر به انجام  جدیدترین متد کاشت ناخن، انواع روش های پدیکور و مانیکور دست و پا همراه با پیشرفته ترین دستگاهها در محیطیزیبا، آرام و در خور شما مشتریان عزیز فراهم کردیم تا زیبایی خودتان را در محیطی که شایسته شماست تجربه کنین.

خدمات تخصصی کراتین: 

تشخیص درصد آسیب مو 

اتو کشی اصولی بدون آسیب دیدگی و سوختگی مو. 

بدون گاز و بدون قرنطینه میباشد و صافی در حد ریباندینگ، را به شما میدهد

نانو کراتین مناسب برای موهای دکلره شده ، آسیب دیده ، کشسان و موهای معمولی میباشد،  شما نرمی و ابریشمی شدن بی نظیر موها و در نهایت باز هم سلامت و زیبایی موهای خود را از ما بخواهید.

خدمات کوتاهی مو: 

مجموعه نگین با به روز رسانی پرسنل خود در زمینه ی خدمات کوتاهی مو سعی بر رضایت همیشگی شما عزیزان از این مجموعه را دارد. 

موی هر انسان در طول عمر هر فرد چندین دوره پیاپی نیاز به کوتاه شدن و ترمیم داره ، حالا این ترمیم میتونه زیر نظر یه متخصص انجام شه که هم اصولی باشه هم به زیبایی بیشتر شما کمک کنه، کوتاهی موهای زیبای خودتون رو با خیال راحت به متخصصین مجموعه نگین بسپارید.